piątek, 21 czerwca, 2024
Sucha BeskidzkaWydarzenia

Betlejemskie światło pokoju w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

Podaj dalej

W Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej gościli przedstawiciele Związku Harcerstwa Polskiego – 2 Szczepu Drużyn Harcerskich „Horyzont” z Suchej Beskidzkiej, którzy przekazali na ręce Komendanta Powiatowego Policji insp. Roberta Michny, Betlejemskie Światło Pokoju dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Policji.

 

Betlejemskie Światło Pokoju to symbol ciepła, miłości, pokoju i nadziei, który za pośrednictwem skautów wędruje prawie po całej Europie. Dzisiaj 21 grudnia br. podobnie jak roku ubiegłym, dotarło też do siedziby suskich policjantów i pracowników Policji. Inspektor Robert Michna serdecznie podziękował za pamięć o policjantach i pracownikach Policji oraz za symboliczny dar, a także złożył wszystkim harcerzom i ich rodzinom najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne. 

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim chwile spędzone w otoczeniu najbliższych. Część policjantów jak co roku w tym czasie pozostanie w służbie i będzie czuwać nad bezpieczeństwem osób na terenie całego powiatu suskiego.

źródło: KPP Sucha Beskidzka
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):

malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *