piątek, 21 czerwca, 2024
Magazyn 112Stryszawa

Z prawie 3 promilami wybrał się na przejażdżkę…

Podaj dalej

Suscy policjanci udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu samochodem. Mężczyzna wsiadł za kierownicę mając niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów przez co najmniej 3 lata oraz grzywna w wysokości nie mniejszej niż 5000 złotych.

 

W sobotni wieczór (16.12.br.) policjanci patrolujący miejscowość Lachowice w gm. Stryszawa zauważyli na drodze powiatowej, jadący z naprzeciwka samochód marki Opel. Pojazd miał problemy z utrzymaniem swojego pasa ruchu, dlatego też funkcjonariusze szybko zatrzymali go do kontroli. Kierowcą opla okazał się być 61-letni mieszkaniec powiatu suskiego. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy, którego wynik badania wskazał ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów przez co najmniej 3 lata oraz grzywna w wysokości nie mniejszej niż 5000 złotych.

Źródło: KPP Sucha Beskidzka
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *