piątek, 21 czerwca, 2024
RozmaitościSucha Beskidzka

Konkurs Babiogórska Szopka Regionalna.

Podaj dalej

Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej wraz z Centrum Kultury i Filmu im. Billy′ego Wildera w Suchej Beskidzkiej zapraszają mieszkańców miasta do udziału w konkursu Babiogórska Szopka Regionalna. Termin składania prac upływa 9 grudnia.

 

Zgodnie z regulaminem szopki babiogórskie muszą być wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów (np. przy użyciu roślin, kamieni, szyszek). Jak co roku zostaną ocenione w trzech kategoriach wiekowych: szopka rodzinna (obejmuje szopki zbudowane wspólnie przez członków jednej rodziny),  szopka dziecięca (obejmuje szopki wykonane samodzielnie przez dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci ze szkół podstawowych) oraz szopka młodzieżowa (obejmuje szopki wykonane samodzielnie przez młodzież szkół średnich).

Szopki należy dostarczyć  do Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej – Kasa Muzeum (Punkt Informacji Turystycznej), ul. Zamkowa 1, Sucha Beskidzka do 9 grudnia.

Wszystkie Szopki zostaną zaprezentowane w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego, a nagrodzone przez jury będą reprezentować Suchą Beskidzką na etapie powiatowym.

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie pod numerem: tel. 33 874 26 05 (wew.21).

źródło: UM Sucha Beskidzka.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *