piątek, 21 czerwca, 2024
RozmaitościSucha Beskidzka

Św. Mikołaj PCK, Anioły i Policjanci z „Polickiem” odwiedzili dzieci i chorych.

Podaj dalej

Święty Mikołaj PCK wraz z aniołami oraz przedstawicielami Zarządu Terenowego NSZZP przy Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej i maskotką „Polickiem” odwiedzili wczoraj małych pacjentów suskiego szpitala, a także chorych na oddziale medycyny paliatywnej w Makowie Podhalańskim oraz dzieci z Ukrainy mieszkające na terenie powiatu suskiego.

Wczoraj 5 grudnia br. lachowickie koło Polskiego Czerwonego Krzyża postanowiło wraz św. Mikołajem odwiedzić dzieci i chorych na terenie powiatu suskiego. Do tej wspaniałej akcji zaprosili przedstawicieli Zarządu Terenowego NSZZP przy KPP w Suchej Beskidzkiej wraz z maskotką suskich policjantów „Polickiem”.

Mikołaj odwiedził zarówno najmłodszych pacjentów na oddziale dziecięcym ZOZ w Suchej Beskidzkiej, ale też chorych na Oddziale Medycyny Paliatywnej  w Makowie Podhalańskim pozostawiając im podarunki oraz smaczne ciasta, które przygotowały panie z KGW „Lubniczanki”  w Lachowicach.

Odwiedzono również dzieci z Ukrainy mieszkające na terenie powiatu suskiego.

Koło PCK z Lachowic często pomaga ludziom w różnych kryzysowych sytuacjach. Wczorajsza inicjatywa pod przewodnictwem prezesa lachowickiego koła Pana Grzegorza Krawczyka  dostarczyła wiele radości zarówno dzieciom w szpitalu jak i ich rodzicom, a także schorowanym osobom starszym.

Z okazji 6 grudnia życzymy wszystkim dużo uśmiechu i zdrowia, a także wspaniałych prezentów.

źródło: KPP w Suchej Beskidzkiej.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *