Aktualności Wiadomości

Sucha Beskidzka Koronawirus. Wśród mieszkańców nie stwierdzono osób zarażonych

Sucha Beskidzka Koronawirus. Wśród mieszkańców nie stwierdzono osób zarażonych. Według informacji uzyskanych przez Urząd Miasta od suskiej Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, w Suchej Beskidzkiej nie stwierdzono jak dotąd żadnego zakażenia koronawirusem, 7 osób podlega kwarantannie domowej, ale tylko i wyłącznie z powodu powrotu zza granicy. Naprawdę bardzo wiele zależy od nas samych! Apelujemy i prosimy mieszkańców o pozostanie w domach!

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców oraz pracowników prosimy również o maksymalne ograniczenie  osobistych wizyt w siedzibie Urzędu Miasta Sucha Beskidzka.

Urząd będzie przyjmował klientów wyłącznie w sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki !

W celu załatwienia spraw urzędowych zachęcamy do korzystania z maila, telefonu oraz   elektronicznej skrzynki podawczej (posiadając konto na www.epuap.gov.pl można korzystać z elektronicznych usług, wysyłając wnioski do urzędu, podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym). Przypominamy, że wszelkie druki i wnioski dostępne są na stronie Urzędu. Do kontaktu mieszkańców oraz przedsiębiorców z Urzędem Miasta służy również  e-Urząd, zachęcamy o powszechne korzystanie z tego rodzaju komunikacji. Szczegółowe informacje :

Portal e-Urząd Miasta Sucha Beskidzka

URZĄD MIASTA – najważniejsze telefony ;

  • centrala: 33 874 95 00,
  • sekretariat : 33 874 95 33,
  • Referat Gospodarki Odpadami : 33 874 95 44
  • USC : 33 874 95 19
  • MOPS : 33 874 22 43
  • CUW  : 33 874 95 50 

Źródło: UM Sucha Beskidzka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *