Aktualności

Pomoc dla Kasi z Suchej Beskidzkiej.

Witajcie kochani,
To ja Kasia, młoda mama dwójki cudownych małych dzieci, żona. Mam tylko 27 lat i od 4 choruję na stwardnienie rozsiane. Pierwsze objawy, jakie się pojawiły, to było, drętwienie prawej części twarzy, szyi i prawej ręki od palców aż do łokcia. Objawy te ustąpił samoistnie. Potem było skierowanie od neurologa do szpitala na rezonans magnetyczny głowy i punkcja kręgosłupa. Z wynikami trafiłam do kliniki UJ w Krakowie. Następnie była diagnoza: SM stwardnienie rozsiane. Było to trudne do zaakceptowania. Człowiek taki młody no i takie małe dzieciaki…
Przez pół roku miałam podawane zastrzyki z Interferonu, ale nie przyniosły poprawy. Potem kroplówki co 3 miesiące. W kwietniu ostatni wlew. Jestem po 10 wlewach — serii. Na koniec “lekarka mnie pocieszyła, że to ma zahamować rozwój choroby na 30 lat”. A ja nie czuję się dobrze. I co teraz, co dalej? Każą czekać, aż wynajdą nowy lek lub spróbować przeszczepu komórek macierzystych. Przeszczepu bardzo się boję, gdyż nie ma pewności co do poprawy mojego stanu zdrowia. Mam ogromny dylemat czy warto, czy próbować, czy nie lepiej jest inwestować w rehabilitację. Obecnie najgorsze jest chodzenie i brak równowagi.
Tak bardzo bym chciała być sprawna dla dzieci… Bardzo bym chciała żyć, tak spokojnie, tak po ludzku, tak po prostu.
Dla moich dzieci zrobię wszystko. Mam w nich i mężu oparcie, gdy przychodzą te gorsze dni, dzieci z mężem oraz rodzina prosi, żebym się nie poddawała i nie płakała. Mówią, Kasia walcz! I tak staram się z całych sił walczyć dla nich, chociaż nie wiem na jak długo starczy mi sił.

Kochani proszę Was o pomoc. Pamiętajcie, że dobro wraca. Bardzo potrzebuję rehabilitacji ciągłej i systematycznej, a nie jestem w stanie udźwignąć finansowo.

Kasi można pomóc przekazując darowiznę na:

Fundacja Pomost Nadziei:
Bank PKO S.A. nr rachunku bankowego: 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945
Wpłaty zagraniczne: PL 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945
swift code: PKOPPLPW
PayPal: fundacjapomostnadziei@gmail.com
z dopiskiem: Darowizna dla Katarzyny Ustupskiej

https://pomost-nadziei.pl/podopieczni-kasia/

Dziękuję za pomoc 🧸💌
Kasia — młoda mama, młoda kobieta, żona.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *