Aktualności Różności Wiadomości

KORONAWIRUS – INFORMACJE DLA MIESZKAŃCÓW

Nadzwyczajna sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się na terytorium Polski epidemii koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 wymaga od Nas, mieszkańców miasta zachowania szczególnych środków ostrożności. Profilaktyka i zdrowy rozsądek są w tej chwili najważniejsze. Obecnie zamknięte są przedszkola, szkoły, świetlica profilaktyczna, miejskie instytucje kultury, kryta pływalnia i obiekty sportowe – Orlik.

Zwracam się do mieszkańców Suchej Beskidzkiej z prośbą o ograniczenie aktywności wszędzie tam, gdzie nie jest ona konieczna. Warto pamiętać, że rozwinięte techniki informatyczne i telekomunikacyjne stwarzają możliwość załatwienia wielu spraw nie wychodząc z domu.  Apeluję więc o maksymalne ograniczenie wizyt, również w Urzędzie Miasta oraz gminnych jednostkach organizacyjnych i zachęcam do załatwiania  spraw za pośrednictwem usługi ePUAP, mailowo  lub telefonicznie.

URZĄD MIASTA – telefony ;

  • centrala: 33 874 95 00,

  • sekretariat : 33 874 95 33,

  • e-mail: info@sucha-beskidzka.pl

Przypominam ponadto, że w ramach projektu pn. „Wdrażanie elektronicznych usług i administracji w Gminie Sucha Beskidzka” został uruchomiony portal e-Urząd, służący do kontaktu mieszkańców oraz przedsiębiorców z Urzędem Miasta. Uprzejmie proszę o powszechne korzystanie z tego rodzaju komunikacji. Szczegółowe informacje :

Portal e-Urzad Miasta Sucha Beskidzka

Stanisław Lichosyt
burmistrz Suchej Beskidzkiej

Źródło: UM Sucha Beskidzka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *